Drony Kraków

Jesteś z Krakowa i latasz dronami? Dobrze trafiłeś!

Warsztaty dronowe w Krakowie – 11 września 2016

Warsztaty dronowe w Krakowie – 11 września 2016

Już 11 września 2016 w Krakowie odbędą się kolejne „Warsztaty dronowe” organizowane przez Macieja Włodarczyka oraz Pawła Sudoła z facebook’owej społeczności Drones Polska. Warsztaty obejmują swoim programem przede wszystkim zakres prawa lotniczego dotyczącego bezzałogowych statków powietrznych.

„Warsztaty dronowe” to idealna oferta szkoleniowa dla indywidualnych operatorów oraz firm wykorzystujących drony w swojej pracy. W ciągu jednego intensywnego dnia szkolenia uczestnicy będą mieli okazję nabyć i usystematyzować wiedzę oraz aktualne informacje niezbędne do bezpiecznego oraz zgodnego z prawem wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi w warunkach VLOS oraz BVLOS. Jest to szczególnie istotne teraz – gdy z dniem dzisiejszym w życie weszły nowe przepisy unijne tzw. SERA C, a w ciągu najbliższych tygodni wejdzie nowe polskie rozporządzenie, zmieniające dość znacząco reguły latania BSP w miastach (strefy ograniczone R) oraz reguły dotyczące obowiązkowych już szkoleń.

Szkolenie poprowadzi jak zwykle z pasją i pełnym zaangażowaniem Maciej Włodarczyk – pracownik PAŻP / ASM-1 – osoba, która w kwestii prawa i zasad poruszania się w polskiej przestrzeni powietrznej jest obecnie największym autorytetem.

Ogólna genda warsztatów wygląda następująco:

Warsztaty dronowe - Kraków - 11 września 2016

Warsztaty dronowe – Kraków – 11 września 2016

 

Celem warsztatu jest zwrócenie uwagi i nauczenie każdego operatora rzeczy, które zdecydowanie powinien wiedzieć poruszając się w polskiej przestrzeni powietrznej, a na które brakuje zwykle czasu, aby przekazać podczas szkoleń przygotowujących do egzaminu UAVO.

Dokładne miejsce warsztatów zostanie podane w późniejszym terminie.

Dalsze informacje dotyczące warsztatów oraz rezerwacja miejsc (ILOŚĆ OGRANICZONA!) są możliwe poprzez adres e-mail: drones.polska@gmail.com (imie, nazwisko, ew. firma bądź instytucja, telefon i e-mail) – w odpowiedzi otrzymacie Państwo do wypełnienia formularz zgłoszeniowy.

Cena warsztatów 390zł netto. 

Kontakt do organizatorów:

  • Paweł Sudoł – tel. 668 999 800
  • Maciej Włodarczyk  – tel. 501 307 680

Dodaj komentarz